دانلود فیلم هندی رابرت Roberrt 2021

دانلود فیلم هندی رابرت Roberrt 2021

7.2/10 1,818
| |
زیرنویس فارسی

راگاوا به همراه پسرش آرجون در لاكنو زندگی میکند و سرآشپز واحد غذا خوری است. او یک زندگی آرامی دارد و بهترین ها را برای پسرش می خواهد. به نظر می رسد همه چیز خوب پیش می رود ، تا اینکه برخی ...

رابرت Roberrt 2021

فیلم  هندی رابرت، این فیلم در سال 2021 و در کشور هندوستان تولید شد که در لیست بازیگران آن نام افرادی مانند اشا بهات، جاگاپاتی بابو، درشن توگودیپ، دیده می شود. گفتنی است که این بازیگران تا به حال در آثار بی شماری از کشور مذکور حضور داشته اند. ضمنا آن ها در مراسم های مختلفی نیز شرکت و جوایز معتبری را تصاحب کرده اند.

فیلم Roberrt 2021  ژانر اکشن  را در خود دارد و می تواند انتخاب  بسیار خوبی برای دوست داران این سبک ها باشد. تارون سودیر (Tarun Sudhir) کارگردان این فیلم میباشد  این کارگردان تا به حال آثار خوبی را از خود به جای گذاشته، هر چند تعداد آن ها انگشت شمار بوده است. در همین راستا، وی برای آینده ی کاری خود برنامه های جذابی در سر دارد که تماشای آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.

داستان فیلم هندی رابرت راگوا یک سرآشپز است که با پسرش آرجون در لهکنو زندگی می کند و در یک واحد تدارکات برهمن ها مشغول به کار است. او زندگی آرامی دارد و برای رفاه پسرش سخت تلاش می کند تا اینکه رازی از گذشته اش آشکار می شود و او مجبور می شود ماهیت واقعی اش را نشان دهد..

رابرت

بازیگران فیلم هندی رابرت

دلیل بروزرسانی
زیرنویس فارسی چسبیده
  • 0
فیلم های مشابه

دیدگاه کاربران