دانلود فیلم  هندی جزر و مد Uppena 2021

دانلود فیلم هندی جزر و مد Uppena 2021

6.9/10 1,842
- - | |
زیرنویس فارسی

داستان عاشقانه دو جوان که به دلیل موقعیت های پیش آمده تحت تأثیر قرار می گیرد و اوضاع به نوبه خود خطرناک می شود.

  • زبان
  • مدت زمان 147 دقیقه

جزر و مد Uppena 2021

فیلم هندی جزر و مد ، این فیلم محصول سال 2021 کشور هند است که در لیست بازیگران ان نام افرادی مانند س: کریتی شتی، ویشنو تج، به چشم می خورد. افراد ذکر شده در سایر آثار مهم کشور هند نیز حضور داشته اند و خوش درخشیده اند.

فیلم هندی Uppena 2021  ژانر های اکشن , درام , عاشقانه را در خود دارد و می تواند انتخاب خوبی برای علاقه مندان به این سبک ها باشد.اگه قصد دیدن یک اثر عاشقانه جذاب رو دارید حتما این فیلم شما را راضی خواهد کرد. بوجی بابو سانا (Buchi Babu Sana) کارگردانی و نویسندگی این فیلم را به عهده داشته است. وی تا به حال آثار درخشانی را از خود به جای گذاشته؛ هر چند که تعداد آن ها انگشت شمار بوده است. به همین دلیل وی تصمیم دارد تا در آینده کار های بیشتری را در اختیار مردم قرار دهد.

داستان فیلم جزر و مد در مورد زوجی جوان است که رابطه ی صمیمی و عاشقانه ای را با هم آغاز می کنند. همه چیز خوب پیش می رود؛ تا این که به دلایلی عجیب، میان مادران این زوج کشمکش به وجود آمده  آن ها تبدیل به دشمن یکدیگر می شوند. در ادامه این زوج سعی دارند تا روابط را میان مادرانشان خوب کنند؛ اما میزان دعواها در حدی است که کار را دشوار کرده و…

جزر و مد

بازیگران فیلم هندی جزر و مد

  • 0
فیلم های مشابه

دیدگاه کاربران