دانلود فیلم هندی انسانیت Yuvarathnaa 2021

دانلود فیلم هندی انسانیت Yuvarathnaa 2021

6.0/10 2,766
- | |
زیرنویس فارسی

دختر مسلمان به نام سمیرا در دانشگاه به دلیل آزمون های سخت دانشگاه و زیر فشار استرسش خودکشی میکند و

انسانیت Yuvarathnaa 2021

فیلم هندی انسانیت ، این فیلم جذاب در سال 2021 تولید شد که سانتوش اناندرام (Santhosh Ananddram) کارگردانی آن را به عهده داشته است. وی تا به حال آثار زیادی را به جای نگذاشته،  ولی با این حال برنده پنج جایزه بهترین کارگردانی را به نام خود ثبت کرده است  و  به جرات می توان گفت که در هر یک از آن ها به موفقیت دست یافته است.

فیلم هندی Yuvarathnaa 2021 با داشتن ژانر های اکشن , درام، نظر مثبت منتقدان زیادی را به خود جلب کرد. نپونیت راجکومار، سایشا سجال، پرکاش راج را می توان از بازیگران خوب این فیلم دانست این افراد در سایر فیلم های محبوب هندی نیز حضور داشته اند.

داستان فیلم هندی انسانیت (Yuvarathnaa) داستان ازونجایی شروع میشه که یک دختر مسلمان به نام سمیرا در دانشگاه R.K به دلیل آزمون های سخت دانشگاه و زیر فشار استرسش خودکشی میکند و این موضوع باعث اعتراضات زیادی بین مردم استان میشود ، در همین حین دانشجویی به اسم آرجون رو خواهیم دید که وارد این دانشگاه میشود و به مرور زمان مشخص میشود مرگ سمیرا چیزی بیشتر از ان چیزی که به نظر می امد میباشد و عده ای قصد از بین بردن ارزش دانشگاه های دولتی را جهت منافع شخصی خود داشتند و…

انسانیت

بازیگران فیلم هندی انسانیت

دلیل بروزرسانی
زیرنویس فارسی چسبیده
  • 0
فیلم های مشابه

دیدگاه کاربران